picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

porównywarka AC

porównywarka AC

Czy myślicie, że zakup ubezpieczenia OC i AC przez internet to dobry pomysł, czy raczej lepiej kontaktować się z agentem ubezpieczeniowym bezpośrednio?

matek562

Posty: 1

 
Na rynku światowym porównywarki ubezpieczeń ograniczyły koszty dla wszystkich kierowców. U nas prawdopodobnie w niedługim czasie też to nastąpi.

Kasia

Posty: 20

 
Według mnie warto częściowo pozostać przy agencie ubezpieczeniowym, szczególnie na etapie ewentualnej likwidacji szkody.

wrrraak22

Posty: 2

 
Od siebie wskazuję najtaniejuagenta.pl. To jedna z ciekawszych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych na krajowym rynku. Masz wgląd natychmiastowy do ponad 50 ofert największych i bardziej niszowych TU. Oszczędność czasu, pieniędzy, praktycznie brak pośrednika, przejrzyste warunki ci wyświetla od razu, twoje dane nie są nigdzie sprzedawane. Oferty ubezpieczeń faktycznie dopasowały się do warunków, które wpisałem w formularzu, co później oczywiście skrupulatnie sprawdziłem, aby nie narazić się na żadne problemy. Warto, bo oszczędności na polisie sięgają często kilkuset złotych rocznie, a na analizę ofert poświęcasz dosłownie kilkanaście minut. I tak nic nie tracisz.

francuzik

Posty: 3

 
Dobrze mieć wpływ na wszystkie warunki ubezpieczenia samochodu. Wybieraj zawsze bezpłatne holowanie w ramach OC. Ratuje skórę w wielu sytuacjach :P Trzeba zadbać, aby ten element był koniecznie przestrzegany.

Facio

Posty: 9

 
Dobrze jest wybrać pakiet ubezpieczenia w konkretnym TU i się trzymać dobrego agenta z jednej marki. Wtedy masz szansę na lepsze warunki podpisania umowy ubezpieczeniowej w przyszłości. Lojalność w Towarzystwach Ubezpieczeniowych się opłaca.

bruklin187

Posty: 7

 
Niestety nie ma na rynku najtańszego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Każda oferta jest wyceniana indywidualnie. Podziały stosuje się na doświadczonych i młodych kierowców, na mieszkańców miast, wsi, więc musisz po prostu dobrze zastanowić się nad oczekiwaniami. Przed wypełnieniem formularza porównywarki OC i AC skonsultuj się z agentem. Podpowie ci kilka ciekawych rozwiązań. Mi taki układ mocno pomógł.

syrena88

Posty: 5

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

Black_Riot

Posty: 5

 
Niestety trudno sprecyzować, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla ciebie. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która ma możliwie najwięcej opcji do wpisania. Korzystaj z porównywarek OC i AC, które agregują informacje o praktycznie wszystkich ofertach TU. To jednak spore ułatwienie.

Ticket2Hell

Posty: 19

 

SPONSOR