picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić sterydy

Gdzie kupić sterydy

Cześć, mam 45 lat, od dwóch lat po treningach nie mogę dojść do siebie. Ciągle jestem zmęczony. Chciałbym kupić testosteron najlepiej w tabletkach. Jestem po konsultacji z lekarzem i prawdopodobnie to mi pomoże. Znacie sklep online ze sterydami dla sportowców?

TomekK

Posty: 1

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

GGregbard

Posty: 13

 
Musisz koniecznie uważać na nadużywanie testosteronu, ponieważ nadmierne dawki powodują wzrost estrogenu, a to już problem z trądzikiem, a nawet ryzyko ginekomastii. Musisz koniecznie z kimś doświadczonym skonsultować dawki. Według mnie wielu trenerów personalnych jedzie na sterydach anabolicznych, więc do tych większych bym się „przytulił” po wskazówki.

pawel253

Posty: 4

 
Przy używaniu sterydów anabolicznych warto się zaopatrzyć w preparaty regulujące poziom estrogenu. To chyba jeden z największych problemów występujących przy użytkowaniu sterydów.

taxi22

Posty: 23

 
Na cyklu sterydowym musisz więcej ćwiczyć, najlepiej codziennie. Trzeba wykorzystać przyśpieszoną regenerację. Według mnie warto też w siebie wlewać sporo wody i nie zapominać o aerobach. No i obowiązkowo monitoruj organizm względem wystąpienia skutków ubocznych. Przy nieco słabszych sterydach te praktycznie nie występują, a jeżeli już to szybko można się pozbyć.

Adi666

Posty: 20

 
Jeżeli poprosisz to dobry trener personalny powinien ci rozpisać cykl na sterydy. Każdy turysta jest na „koksie” i nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli racjonalnie używasz to skutki uboczne praktycznie się nie pojawiają. Trzeba również inwestować w preparaty ochronne.

x-berter

Posty: 4

 
Od 20 lat podnoszę ciężary, biegałem w wielu maratonach i uczestniczyłem w różnorodnych zawodach, głównie amatorskich. Lubię wysiłek, ale przyznam, że naturalnie nie da się osiągnąć dalszego rozbudowania sylwetki i przejścia przez pewną barierę organizmu. Znam jeden wiarygodny sklep ze sterydami anabolicznymi kupiesterydy.com/a>. Byłem u nich na cyklu hormonem wzrostu kontrolowanym przez branżowego specjalistę. Ogólnie skok testosteronu jest niesamowitym uczuciem. Warto jednak zastanowić się, jaki masz cel i czy faktycznie masz silną wolę na sterydy. Sklep, który poleciłem ma najlepsze produkty, czyste, bez wypełniaczy. Możesz każdy produkt sprawdzić na światowym rynku, recenzje, itp. Żadnej ściemy ogólnie i myślę, że wiele osób kupuje właśnie u nich.

Marioleczka

Posty: 3

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

GGregbard

Posty: 10

 

SPONSOR