picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wyposażenie salonu piękności, gdzie kupię?

Wyposażenie salonu piękności, gdzie kupię?

Dzień dobry. Znacie jakiegoś sprawdzonego dostawcę, który posiada w swoim asortymencie sprzęt do salonu kosmetycznego? Potrzebuję pilnie kontaktu.

opanik44

Posty: 2

 
Mam pewne porady, jeśli chodzi o urządzenie salonu kosmetycznego. Przede wszystkim składając zamówienie na sporą liczba wyposażenia nie zapomnijcie o tym, aby podjąć rozmowy cenowe. W przeciwnym przypadku nie wypracujecie konkurencyjnych warunków.

reavan

Posty: 8

 
Spore wątpliwości miałam wówczas, gdy zamawiałam wyposażenie dla kosmetologii. Moim zdaniem oczekiwaniom większości z Was powinna sprostać oferta tej firmy: https://newfacebeauty.pl/sprzet-kosmetyczny. Korzystałam z niej.

Marioleczka

Posty: 4

 
Znajomy prowadzi sklep, w jakim możecie odnaleźć wyposażenie dla kosmetologii. Dla zainteresowanych mogę podać adres tego sklepu internetowego w prywatnej wiadomości, aby uniknąć oskarżenia o kryptoreklamę. Zapraszam do kontaktu :)

Babeczka

Posty: 24

 
Znaczny dylemat miałem wtedy, gdy stanąłem przed wyzwaniem tj. urządzenie salonu kosmetycznego. Wiadomo, że to duży wydatek, więc musi być stosownie zamierzony. Wydaje mi się, że udało mi się dokonać trafnego wyboru. W razie czego służę Wam pomocą.

KRK-Gosiaa

Posty: 15

 
Kilkukrotnie kupowałem już wyposażenie salonu fryzjerskiego. Z reguły w rachubę wchodziła wymiana dotychczasowych elementów wyposażenia, które po prostu się mocno wyeksploatowały :)

Mr Frog

Posty: 5

 
Mój kolega niedawno wybierał wyposażenie salonów fryzjerskich, więc opowiadał mi co nieco na temat cen, które obecnie obowiązują. Przyznam szczerze, że byłam zaskoczona wysokimi wydatkami.

kllarka

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że wyposażenie salonów fryzjerskich to indywidualna sprawa z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy. Wiadomo, że znaczący jest fakt, jakim budżetem dysponuje właściciel salonu.

Lupusx

Posty: 9

 
Z ogromnym zaciekawieniem przeczytałam Wasze wypowiedzi na tym forum. Teraz zdaję sobie sprawę, jak wiele trudów towarzyszy urządzeniu salonu piękności.

edyta123

Posty: 14

 
Pozytywnie oceniam sprzęt dla salonów piękności, który dostępny jest w asortymencie niezmiernie wielu sklepów internetowych. Nie można narzekać na wąski wybór :)

miasto13

Posty: 9

 

Далекая музыка, Светлана Аллилуева » Библиотека книг upcnedra Эта книга - повествование Светланы Аллилуевой о пятнадцати годах ее жизни в США, история женщины, порвавшей с родиной своего отца Иосифа Сталина, поисков и обретения после многих лет одиночества и