picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wydajne serwery vps

wydajne serwery vps

Elo, potrzebuje dobrego hostingu pod sklep internetowy. Serwery powinny być stabilne jak kurs franka do 2015 roku, no i dobrze by było gdyby ceny nie były z kosmosu.

zenio

Posty: 6

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

Gucio

Posty: 8

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

dzipkis

Posty: 12

 
Coraz ciężej jest znaleźć oferty korzystne cenowo i zarazem dające stabilność serwerów. Wszystko przez to, że na rynku pojawiają się firmy hostingowe oferujące, za przeproszeniem, syf w taniej cenie. Tutaj cena jest rzeczywiście proporcjonalna do jakości usług, więc to duża zaleta.

Kasia

Posty: 20

 
Skoro mówisz, że masz duży ruch, to koniecznie musisz zmienić hosting. Tutaj polecam Ci konkretną firmę, naprawdę sprawdzoną: www.microhost.pl Bardzo tanio, a do tego oferta zawiera domeny polskie i zagraniczne.

johncena67

Posty: 13

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

krak

Posty: 15

 
Oferta bardzo spoko. Zawsze sprawdź jak długo dana firma istnieje na rynku, bo często zdarzają się firmy wydmuszki, które pojawiają się nagle i szybko znikają. Tutaj jak widać firma ma duże doświadczenie, więc to powinien być jej atut.

Asia

Posty: 13

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

Marioleczka

Posty: 10

 

Библиотека книг Psy-tema » Страница 16 Онлайн литература от Psy-tema