picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki leśne ocynkowane

siatki leśne ocynkowane

Cześć. Chcę kupić siatkę leśną. Znacie jakieś sprawdzone oferty? Fajnie jakby firma w ofercie miała siatki malowane proszkowo, żeby można było dopasować kolor do posesji.

matek562

Posty: 3

 
Najtańsze są siatki leśne. Mają one duże oczka, są dość wysokie (od 1 do 2 m), najczęściej mają kolor zielony (czasami można kupić także siatki srebrne – ocynkowane). Często można je zobaczyć przy autostradach. Dobrze sprawdzą się w rolnictwie, do ogrodzenia posesji lepiej jednak wybrać siatki ogrodzeniowe zgrzewane (z oczkami o różnych kształtach).

Grupa SEO

Posty: 16

 
Podczas wyboru siatki warto wziąć pod uwagę grubość drutu, rodzaj oczek, wysokość ogrodzenia. Gdy chcemy zapobiec przedostawaniu się na działkę czy do sadu zwierząt, z powodzeniem można kupić siatkę leśną. Ale już do ogrodzenia domu lub firmowej posesji warto wybierać wysokie, trwałe siatki ocynkowane.

Alim45

Posty: 17

 
My niedawno kupiliśmy siatkę PCV w firmie Siatkopol ((www.siatkopol-sklep.pl). Mają bardzo duży wybór siatek różnego typu (ślimakowe, zgrzewane, leśne). Można dobrać różne grubości drutu, wielkość oczek i wysokość, co pozwoli Ci dobrać ogrodzenie idealnie dopasowane do potrzeb.

Gucio

Posty: 3

 
Lepiej zrezygnować z tańszych siatek wykonanych z materiałów sztucznych. Ocynkowany czy powlekany drut jest o wiele trwalszy.

Lupusx

Posty: 2

 
Wiele zależy od tego, co chcesz ogrodzić. Tańsze są siatki ślimakowe, które doskonale sprawdzą się do ogrodzenia sadu, pastwiska czy działki. Gdy zależy Ci na wyższym bezpieczeństwie i fajniejszej estetyce, lepiej wybrać droższą siatkę zgrzewaną.

Klakier

Posty: 2

 
Wiele zależy, co tak naprawdę chcesz ogrodzić. Siatki leśne dobrze sprawdzą się jako ogrodzenie tymczasowe, zabezpieczenie sadu czy ogrodu. Niestety nie prezentują się zbyt elegancko, dlatego mało, kto wybiera taki system do ogrodzenia całej posesji.

beata77

Posty: 5

 
Właśnie budujemy dom kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym aktualnie mieszkamy. Mieliśmy problem z przechowywaniem materiałów i narzędzi, bo działka była nieogrodzona. Pan z ekipy budowlanej polecił niedrogą siatkę leśną, która doskonale się sprawdza jako ogrodzenie tymczasowe (ma wysokość 1,60 m).

Maciejoo

Posty: 8

 
A co chcesz ogrodzić? W rolnictwie doskonale sprawdzą się niedrogie siatki leśne. Wyższe bezpieczeństwo zapewnią siatki typowo ogrodzeniowe (np. ocynkowane) wykonane z grubszego drutu (3 mm).

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Zwróć uwagę na grubość drutu i wielkość oczek, bo to głównie od tego zależy, czy wybrana siatka zapewni pełne bezpieczeństwo posesji. Tańsze siatki leśne sprawdzą się do ogrodzenia sadu przed zwierzętami, ale już zupełnie nie jako ochrona posesji, gdzie przechowywane są jakieś cenniejsze przedmioty.

namok

Posty: 23

 

Автомобили, мото. Транспорт » Страница 2 » Библиотека книг Psy-tema Онлайн литература от Psy-tema