picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis laptopów Dell, znacie kogoś ?

Serwis laptopów Dell, znacie kogoś ?

Chodzi mi o sprawdzony dobry serwis laptopów Samsung. Jak ktoś mógłby polecić kogoś, byłbym happy :) na sporo forach nikt nie daje znać :( czekam i liczę na waszą pomoc. Dzięki.

krysian6

Posty: 3

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

Trener

Posty: 27

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

tigra32

Posty: 5

 
Najgorsze jest to, że nie szukamy dobrej firmy, jak nie mamy problemu. Później na emocjach szuka się serwisu laptopów Dell i wychodzi co wychodzi. Adres na pewno zapamiętam na wszelki wypadek :D

sebastian99

Posty: 5

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, ale przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz zrobić to sam :) Ogólnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

pawel253

Posty: 12

 
Tanio, niesłychanie dobrze i prędko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

wolnomuur

Posty: 16

 

With Bound Hands: A Jesuit in Nazi Germany : The Life and Selected Prison Letters of Alfred Delp, Mary Frances Coady » Библиотека книг bk-lev Book DescriptionAlfred Delp was a proud German, a Jesuit priest, a Nazi resister, and a martyr. Executed by the Nazis in 1945 for crimes against the Third Reich, Delp left a legacy in letters writ