picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Diego i jego piosenka do filmu Ostatni Klaps"

Diego i jego piosenka do filmu Ostatni Klaps"

Cześć! Od chwili kiedy obejrzałam polską komedię „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który nagrał do filmu tytułową piosenkę. Wam też się podoba?

eserved

Posty: 10

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Kitas

Posty: 13

 
Diego ma swój profil na FB gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat jego twórczości. Ja już należę do fan page a Diego i doskonale bawię się przy rytmach jego muzyki. Uwielbiam Diego i jego utwory!

aleks22

Posty: 11

 
Jak chcesz przystąpić do fan page a Diego to wejdź na jego profil na FB. Oprócz kawałka „Ostatni klaps” znajdziesz na FB jego inne utwory i ciekawe informacje na temat twórczości.

Dzidzia

Posty: 10

 
Jak chcesz dowiedzieć się coś na temat Diego to odwiedź jego profil na FB. Znajdziesz tam jego inne kawałki i wiele ciekawych informacji o koncertach i filmiki z innymi piosenkami.

345_14

Posty: 12

 
Dzięki najnowszej piosence „Ostatni klaps „ Diego stał się popularny i coraz więcej osób w tym również ja chętnie wstąpię do jego fan page a. Jak znacie jakieś strony na jego temat to podzielcie się adresami.

tigra32

Posty: 12

 

SPONSOR