picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Parapety stalowe

Parapety stalowe

Jakie waszym zdaniem parapety zewnętrzne sprawdzają się długoterminowo? Czy warto jeszcze stawiać na parapety stalowe i u kogo?

StaryChemik

Posty: 4

 
Specjalizuję się w wykończeniach elewacji. Często zamawiałem parapety zewnętrzne, okna PCV, podbitki dachowe w bwparapety.com.pl. Warszawski, sprawdzony producent. Dostępność obróbki blacharskiej na duży plus, pomagają przy montażu na życzenie. Stalowe i aluminiowe parapety w stawkach mocno konkurencyjnych. Możesz samodzielnie porównać. W każdym razie mam do nich kontakt mniej więcej od 2005 roku. Żadnego zamówienia nigdy nie zwróciłem. Asortyment stale poszerzony, sporo elementów z tworzyw sztucznych do udoskonalenia obiektów budowlanych, dobre zaplecze techniczne i merytoryczne wskazówki. Pozdrawiam.

Wojciech24

Posty: 22

 
Wybrałem parapety aluminiowe z oferty bwparapety.com.pl. Polecam, bo to producent elementów. Kolorystykę dostałem idealnie pod elewację. Dopasowanie 100%. Odporność na rdzewienie jest, sztywny parapet, pozytywne zaskoczenie tutaj też. Wilgoć, opady – zero strachu. Bardzo ładnie się prezentują parapety. No i parapet aluminiowy nie hałasuje za bardzo. W razie czego możesz dokupić sobie wkładkę wygłuszającą, jeżeli masz jakieś wątpliwości. Ogólnie warto zamawiać trochę jaśniejsze parapety aluminiowe, bo wtedy nie masz takiego ryzyka nagrzewania. Ten producent ci wszystko od a do z wytłumaczy.

Black_Riot

Posty: 9

 
Jeżeli bierzesz parapet stalowy to uwzględnij dokupienie wkładki wygłuszającej. Jeżeli pada deszcz nie będziesz słyszeć padających kropli. Wygłuszające elementy to dość ważna sprawa, bo, np. w nocy można się solidnie zdziwić hałasem.

Boss

Posty: 4

 
Mniej więcej od 2003 roku współpracuję z producentem parapetów zewnętrznych bwparapety.com.pl. Prowadzę średnią firmę budowlaną wyspecjalizowaną w remontach elewacji. U tego producenta mam sporo elementów z tworzyw sztucznych, dobre parapety, okna PCV, systemy rynnowe PCV, podbitki dachowe i wiele innych produktów. Kompleksowa oferta, na życzenie cięcie blach, także na powierzonych materiałach (nie zużywają przesadnie, kontrola jakości).

Wojciech24

Posty: 9

 
Stal jest zdecydowanie najtańsza, jeżeli chodzi o parapety zewnętrzne. Drogo wychodzi drewno w zależności od klasy, konglomerat, włókno szklane. Moim zdaniem stal i aluminium to uniwersalne rozwiązanie.

Mariusz

Posty: 10

 
Pod względem kolorystyki warto wybierać parapety zewnętrzne jaśniejsze. Wtedy nie masz takiego ryzyka nagrzewania i zmiany objętości.

Blitz55

Posty: 16

 
Zawsze pewien luz przy instalacji parapetów zewnętrznych sobie zostaw. Niektóre parapety się odkształcają z czasem, co może prowadzić do niszczenia ściany i elementów okien.

Wariat

Posty: 18

 

SPONSOR