picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Witajcie. Szukam dobrych stron ogłoszeniowych w sieci, gdzie mógłbym znaleźć podwykonawców budowlanych. Macie może namiar na dobre, aktualizowane serwisy gdzie takie firmy zostawiają do siebie kontakt?

pawel253

Posty: 6

 
Dużo możliwości daje portal oferty-biznesowe.pl. Odkryłem ich przez mojego wieloletniego klienta, który mi dużo robót już zlecił. Można poszerzyć swoje grono odbiorców, zdobyć nowe kontakty, nowych inwestorów i jest też tutaj publikowana długa lista aktualnych przetargów, między innymi z branży budowlanej.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Proponowałbym sobie konto założyć na stronie oferty-biznesowe.pl. Publikują informacje o zleceniach, czy przetargach w całym kraju i w różnych branżach. Można też dodawać swoje ogłoszenia. Ogólnie obsługa nie jest skomplikowana, a można sobie bezpłatnie całą platformę wypróbować przez miesiąc.

DaNceR

Posty: 7

 
Nie słyszałem nic o takich stronach ogłoszeniowych dla biznesu. Wiem, że są zwykłe serwisy ogłoszeniowe, gdzie jest tzw. mydło i powidło, czyli ogłaszają się firmy, ale też dużo osób prywatnie w stylu kupię, sprzedam, wynajmę itp.

brzoza78

Posty: 10

 
Popularny jest teraz wśród inwestorów i samych podwykonawców serwis oferty-biznesowe.pl. Mam firmę, zajmujemy się głównie pisaniem projektów pod różnorakie instalacje i gro ofert znajduję właśnie na tej stronie. Szybko, wygodnie.

johncena67

Posty: 9

 
Akurat jeśli chodzi o rynek budowlany to już od paru dobrych lat jest sytuacja bardzo optymistyczna. Szczerze powiem, że muszę ludziom odmawiać robót, bo bym się nie wyrobił czasowo. Mam roboty już zaklepane na 2 lata do przodu.

pawel253

Posty: 11

 
Dobrym wsparciem w szukaniu zleceń i też w otworzeniu swojej firmy na inwestorów jest dla mnie portal oferty-biznesowe.pl. Łatwo można dodać swoje ogłoszenie, ale też dostaje się aktualne oferty od inwestorów ze swojej konkretnej branży. Dobra rzecz, zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza współpracę. Pracuję jako płytkarz i zleceń już tutaj znalazłem ze trzy, które zakończyły się podpisaniem umowy itd.

gumisiek45

Posty: 14

 
Mój brat właśnie wystartował ze swoją działalnością, on jest akurat informatykiem i jak na razie na brak pracy nie narzeka. Z tego co wiem to głównie postawił na marketing internetowy, social media i jakoś mu to wypala.

pawel253

Posty: 8

 
Coś mi brat mówił ostatnio o jednej stronie, gdzie sobie zaczął zlecenia budowlane wyszukiwać, ale adresu nie zapamiętałem. On ma swoją działalność głównie robią przy dociepleniach, czasami kostkę brukową wyłożą, jakąś rozbiórkę zrobią...wszechstronnie.

DVDiss

Posty: 23

 
Pozytywne doświadczenia mam jak do tej pory ze stroną oferty-biznesowe.pl. Serwis jest o tyle fajny że dostaję tylko te oferty, które są powiązane z moją branżą i przedsiębiorstwem jakie prowadzę. To pozwala zaoszczędzić dużo czasu i szybciej dotrzeć do zleceń, których faktycznie jestem w stanie się podjąć.

Joe

Posty: 3

 

SPONSOR