picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry prawnicy Warszawa

Dobry prawnicy Warszawa

Dzień dobry. Mam dość trudną sytuację. Mój brat odsiaduje wyrok i niestety w więzieniu coraz bardziej podupada na zdrowiu. Potrzebny mi jest dobry, skuteczny prawnik, który ma doświadczenie w sprawach o przedterminowe zwolnienie. Kogoś doradzicie?

agdb1301

Posty: 3

 
Trudno trafić na dobrą kancelarię, a w każdym razie ja mam doświadczenia mocno – takie sobie. Zjawisko z jakim się spotkałem to przede wszystkim – brak zaangażowania w sprawę klienta, bo prawnicy mają multum zleceń na głowie i idą w ilość a nie jakość.

wom_ww

Posty: 5

 
Tak na odległość to trudno doradzać. Każdy prawnik ma swoją specjalizację, są lepsi w sprawach rodzinnych i tacy, którzy lepiej prowadzą sprawę jeśli chodzi o firmę, dług, czy prawo karne. Tu trzeba ustrzelić w konkretnego człowieka.

bartek33

Posty: 2

 
Zadowolona jestem z podejścia prawnika z Lex Optimum. Miałam duże problemy z alimentami, a konkretnie moim byłym mężem, który się przez dłuższy czas skutecznie migał. Ukrywał swój prawdziwy dochód przez co sąd mu jakieś śmiesznie małe pieniądze zasądził. Gdyby nie prawnik to pewnie by tak jeszcze mógł długo udawać, że jest biedny i nie może więcej płacić.

Kuwej56

Posty: 18

 
Jestem od dawna w kontakcie z kancelarią Lex Optimum i sobie chwalę tę współpracę. Prowadzą mi całą obsługę związaną z umowami, opiniowaniem, pisaniem regulaminów, szeroko pojętym doradztwem. Szczerze powiem, że gdyby nie konsultacje z prawnikiem to już bym wiele razy podjął złą decyzję odnośnie współpracy z kontrahentami.

dobrmmm

Posty: 19

 
W dzisiejszych czasach to kancelarie mają na pewno pełne ręce roboty przez rozwody. To jest dopiero rynek. Jeśli co 3 para się rozpada, to rzeczywiście dla adwokatów zajęcia nie zabraknie, a trzeba przecież jeszcze władzę rodzicielską ustalić, majątek podzielić..

Kitas

Posty: 2

 
W kwestii oddłużania to ja bym się skłaniał ku kancelarii Lex Optimum. Duża firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki prawnikowi mnie nie zlicytowali, choć tak naprawdę było blisko. Obsługa rzeczowa i konkretna, prawnik dyspozycyjny – nie było problemów żeby się dodzwonić, dopytać, dogadać.

Misieczek

Posty: 3

 

SPONSOR