picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry inhalator

Dobry inhalator

Wydajny inhalator pneumatyczny dla najmłodszych – jakie wybrać? Dużo jest teraz takich aparatów na rynku i totalnie nie wiemy na co się mamy z mężem zdecydować. Ktoś, coś, jakie są wasze doświadczenia?

wisła1905

Posty: 2

 
Też nie wiem na jaki inhalator się zdecydować. Rozmawiałem już z jednym lekarzem nawet, ale sam nie za bardzo był w stanie cokolwiek doradzić. Szukam czegoś dla dziecka, astmatyka do domowego użytku.

mazi1991

Posty: 10

 
Na pewno trzeba patrzeć na wielkość cząsteczki leku jaki taki inhalator jest w stanie wytworzyć. Im mniejsza cząsteczka, tym dalej dotrze drogami oddechowymi.

Warszawiak

Posty: 8

 
Dla dzieci to bardzo ważny jest hałas. Jeśli sprężarka w takim inhalatorze robi dużo huku to bardzo trudno takiego małego użytkownika do inhalacji przekonać. Na szczęście teraz na rynku jest całkiem dużo cichych inhalatorów.

Michałek

Posty: 14

 
Bez inhalacji w przypadku alergii jest ciężko normalnie funkcjonować, a przy najmniej ja miałabym z tym duży problem. Ale generalnie zastosowanie inhalacji jest dużo szersze, świetnie się takie leczenie sprawdza praktycznie we wszystkich problemach z układem oddechowym.

czesławek

Posty: 8

 
Myśmy zainwestowali niedawno w inhalator Elisir (to polski produkt marki Medbryt -medbryt.com.pl). Sprawdza się bez zarzutu. Prosty w obsłudze, wygodny z perspektywy dziecka. Można w zasadzie każdy typ leku podać. Ogólnie to jestem za tym, żeby wziewnie podawać leki, bo jest to bezpieczniejsza i szybsza opcja, niż jakieś syropy, tabletki itp.

wicio149

Posty: 3

 
Sama się teraz rozglądam za jakimś dobrym inhalatorem, ale nie dla dziecka, tylko dla siebie. Potrzebuję coś przenośnego, najlepiej w opcji kieszonkowej. Z jakimi aparatami macie dobre doświadczenia?

21gregorek

Posty: 7

 
Teraz to robią bardzo praktyczne, ergonomiczne te domowe inhalatory. Można praktycznie w kilka chwil cały taki ekwipunek spakować w torbę i zabrać ze sobą w drogę na przykład. Kiedyś takich opcji nie było.

TomekK

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia jaki model polecić. Jeszcze nigdy w domu z inhalatora nie korzystaliśmy chociaż słyszałam dużo dobrych opinii o tej metodzie, zwłaszcza w kontekście dzieci.

Grupa SEO

Posty: 18

 
Wybór jest spory, teraz jest pytanie jakim budżetem dysponujesz na zakup takiego urządzenia? Są polskie inhalatory, są niemieckie...na pewno bym radziła uważać na jakieś marki, które sprzedają chińszczyznę.

EeZnak

Posty: 6

 

SPONSOR