picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Restauracja Szklarska Poręba

Restauracja Szklarska Poręba

Witam! Słyszałem, że gdzieś w okolicach Szklarskiej Poręby jest fajna restauracja z łowiskiem ryb. Wiecie gdzie to jest? Warto tam jechać?

090913123

Posty: 3

 
Kiedyś ze znajomymi odwiedziliśmy łowisko pstrąga położone w okolicy Szklarskiej Poręby. Panowie byli zachwyceni wędkowaniem a my z koleżankami spacerowałyśmy po parku i delektowaliśmy się daniami z restauracji podawanymi na tarasie widokowym.

bartek33

Posty: 6

 
Myślę, że spokojnie możesz zabrać swoich gości do Siedliska Pstrąga w Mysłakowicach. To łowisko pstrąga, park oraz restauracja w jednym. Możecie spróbować sił wypożyczając na miejscu wędki lub zamówić restauracyjne dania i spożywać je na świeżym powietrzu. Zobacz ofertę na stronie pod adresem www.siedliskopstraga.plwww.siedliskopstraga.pl to sam się przekonasz jak tam jest super!

Kitas

Posty: 10

 
Podobno w Mysłakowicach koło Kamiennej Góry jest fajne łowisko pstrąga i innych ryb. Można tam nawet wypożyczyć wędkę! Znajomi zachwalają również restaurację, w której można smacznie zjeść.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Latem jak szukałem atrakcji w okolicach Szklarskiej Poręby to trafiałem na ofertę pod adresem www.siedliskopstraga.plwww.siedliskopstraga.pl. Siedlisko pstrąga to naprawdę moim zdaniem jeden z ciekawszych obiektów, który warto odwiedzić. Znajdziesz tam łowiska ryb oraz restaurację z bardzo smaczną kuchnią.

RadeQ

Posty: 20

 
W Jeleniej Górze i w okolicy bez problemu znajdziesz fajne i na wysokim poziomie restauracje. Musisz tylko się zastanowić czy chcesz znajomych zabrać do jakiejś lokalnej knajpy czy pokazać okolicę i tam zaserwować smaczny obiad!

Adi666

Posty: 13

 
My z firmy planujemy właśnie w Mysłakowicach zrobić sobie plenerową imprezę integracyjną . Jeśli byliście na takiej to podzielcie się wrażeniami czy było fajnie i czy oferta naprawdę warta zainteresowania.

Polaczek90

Posty: 16

 
Ja z całą rodziną często odwiedzam Siedlisko Pstrąga w Mysłakowicach, bo można tam fajnie spędzić czas. Dzieci spacerują po parku flory i fauny słodkowodnej a ja wędkuję. Można tam nawet jak jest ładna pogoda zjeść smaczny obiat serwowany przez restaurację na tarasie widokowym.

duduś33

Posty: 12

 
Podczas tegorocznych wakacji często odwiedzaliśmy całą rodzinką Siedlisko Pstrąga w Mysłakowicach. Myślę, że to jedno z ciekawszych miejsc w okolicach Kamiennej Góry, gdzie można spędzić udany weekend na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu są łowiska różnych ryb, restauracja i ciekawy park z roślinnością i zwierzętami słodkowodnymi.

daria34

Posty: 7

 
W Siedlisku Pstrąga w Mysłakowicach biliśmy ze znajomymi tydzień temu i chyba każdy wrócił zadowolony. Kto chciał to wypożyczył sobie wędki i łowił ryby a pozostali spacerowali po parku. Restauracja ma wyśmienitą kuchnię i posiłek można zjeść na tarasie widokowym. Polecam!

Klakier

Posty: 23

 

SPONSOR