picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Siatki na ptaki

Siatki na ptaki

Poszukuję producentów siatek na bandy. Potrzebuję wymianę i dobrze byłoby gdyby firma robiła też montaż. Cena nie liczy się dla mnie tak niesłychanie, jak jakość produktu i wykonanie.

weryl77

Posty: 1

 
U nas wystarczyły piłkołapy wiszące. Są skuteczne i doskonale wyglądają na hali. Są tańsze od siatek na konstrukcjach, a równie dobrze spełniają swoje obowiązek. U tego producenta można zdobyć je w rzeczywiście atrakcyjnej cenie.

johncena67

Posty: 9

 
Myśleliśmy, że samodzielnie wykonamy montaż ogrodzenia boiska, ale okazało się, że wcale nie jest to tak prosta sprawa, jakby się wydawało. Tu jednak trzeba mieć wiedzę w temacie i praktykę, których nam brakowało, dlatego zdecydowaliśmy się na ofertę prosto od producenta. Naprawdę korzystne rozwiązanie i nie do końca kosztowne.

gruszk34

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta https://www.bagan.pl/siatki. Jak ktoś jest zainteresowany ogrodzeniem boisk do piłki nożnej wraz z montażem, to tu ma naprawdę gwarant jakości :)

Oct714

Posty: 7

 
Nas interesowała tylko naprawa ogrodzenia boiska. Potrzebowaliśmy na wymianę trochę siatki. Cały projekt nie wyniósł dużo, z czego oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni. Widać różnicę pomiędzy jakością, jaką mieliśmy uprzednio. Jak widać to bardzo dobry producent i usługodawca.

oooo_ooo

Posty: 9

 
Fajnie, iż tyle tu rzetelnych informacji o firmie. Właśnie na takim producencie mi zależało. Nowy klub sportowy koniecznie musi dobrze wyglądać :) Poza tym siatki na kotary grodzące to u nas podstawa. Dzięki za pomoc w odnalezieniu taniej i profesjonalnej firmy.

GGregbard

Posty: 14

 
Musi być trwałość. Na to zwracajcie szczególną spostrzeżenie, na materiał. Kupując piłkochwyty zewnętrzne najlepiej brać z polipropylenu. U nas takie służą już porządnych kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Nie jest to duży koszt w porównaniu z wygodą. Poza tym, a raczej przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo.

Madzia

Posty: 5

 
Po kontakcie firma przygotowała nam rewelacyjny projekt siatki na lodowiska. Cieszymy się z oferty, bo w dodatku nie jest droga. Rzetelny producent, więc naprawdę jest okazja na jakościowe wykonanie zabezpieczeń.

renia00

Posty: 6

 

SPONSOR