picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Piłkochwyty, znana firma ?

Piłkochwyty, znana firma ?

Która dokładnie ma być taka siatka sznurkowa na balkon? Dla mojego kota wydaje mi się, iż żadna nie da rady :) Jak orientujecie się w temacie, czekam i naturalnie niezwykle dziękuję.

numiś45

Posty: 1

 
W zeszłym roku sprawdziliśmy ofertę tego sklepu. Kupiliśmy siatki ochronne na rusztowania. Służą i mają się dobrze. Wcześniej jakościowo mieliśmy gorsze siatki, dlatego konieczna była zmiana. Teraz to nawet pięknie się prezentują :) Sklep oczywiście polecam.

pawel253

Posty: 14

 
Kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza. Mam nadzieję, że skorzystacie z polecenia. To bardzo porządny sklep internetowy, w którym można kupić siatki na boisko w rozsądnej cenie. Dobra jakość to podstawa, więc tym bardziej polecam wszystkim tego sprzedawcę.

dzipkis

Posty: 14

 
Nie warto szukać tanich rozwiązań. Nam od lat służy ogrodzenie boiska właśnie z takiej siatki polipropylenowej i nie narzekamy. Po zimie wygląda dobrze. Generalnie można ją prosto wyczyścić. Uprzednio mieliśmy nieco przedpotopowe rozwiązanie, lecz o nim pisał nie będę. Siatka ochronna to faktycznie skuteczny produkt.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Fajnie, że są w różnych kolorach. Można dopasować sobie do okna, balkonu. Faktycznie ciekawie się prezentują. Nawet nie myślałam, że będę kiedyś zwolenniczką siatek osłonowych w domu:) Polecam.

Miner-ooo

Posty: 5

 
Mają atrakcyjne ceny, dużo promocji. Dobrej jakości ogrodzenia boisk https://siatki-ochronne.com.pl. Nie ma obaw co do zakupu, sprawdzony sprzedawca od lat. Naprawdę warto sięgnąć po jego ofertę.

Kowalski

Posty: 5

 
Na pewno taniej zdobędziesz taką siatkę zabezpieczającą przez internet. W sklepach online generalnie tego rodzaju produkty są tańsze. Trzeba wliczyć jeszcze oczywiście przesyłkę, niemniej jednak to i tak się kalkuluje.

Funtus009

Posty: 14

 

SPONSOR