picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Artykuły promocyjne na konferencje, dobra firma ?

Artykuły promocyjne na konferencje, dobra firma ?

Witam, chcę nabyć niedrogie, a funkcjonalne gadżety reklamowe z możliwością dodania nadruków. Najlepiej żeby były to przydatne rzeczy np. kubki lub organizery. Możecie mi coś polecić?

nataszka

Posty: 3

 
W ogóle fajnym pomysłem są gadżety reklamowe dla firm personalizowane pod specyfikę takiej firmy. Pokazujemy wtedy, iż interesujemy się daną branżą, iż znamy trendy itd. Możemy przy okazji zaoferować klientom jakąś ciekawą nowość. Niedawno po sąsiedzku na konferencji ogrodniczej rozdawano sadzonki w personalizowanych doniczkach i myślę iż to był super pomysł.

edyta123

Posty: 14

 
Niedawno znalazłem fajną ofertę https://gadzety-reklamowe.com/. Akurat również potrzebowałem gadżetów reklamowych i dobrze trafiłem.

namok

Posty: 6

 
U nas w firmie też wykorzystujemy fajne artykuły promocyjne i rozdajemy je np. na konferencjach. Z reguły są to mało skomplikowane gadżety, albowiem okazują się najchętniej pobierane. Na przykład kubki, podstawki, podkładki pod myszy. Jeśli chcemy coś niezwyklej „szpanerskiego”, stawiamy np. na pendrive’y, niewątpliwie z nadrukiem.

345_14

Posty: 14

 
My korzystamy z gadżetów reklamowych, ale są to tylko takie przedmioty, z których sami bylibyśmy zadowoleni. Więc wiadomo, jakość, efekt, funkcjonalność. Zwłaszcza funkcjonalność, gdyż ja np. nienawidzę jak bezsensowne przedmioty walają mi się po biurze. Staram się oferować klientom artykuły promocyjne z jakimś sensem, stąd skupiam się na długopisach, magnesach, karteczkach samoprzylepnych…

amrmas22

Posty: 4

 
Obecnie chyba obowiązkowe jest korzystanie z gadżetów z nadrukami. To fajna forma promocji, taka niezobowiązująca, bowiem reklama jest gdzieś w tle. Zatem takie artykuły wręcza się np. na konferencjach.

wisła1905

Posty: 7

 

SPONSOR