picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić płytki do łazienki

Gdzie kupić płytki do łazienki

Cześć, jakie waszym zdaniem płytki do łazienki zastosować, aby nie przepłacić, a jednocześnie uzyskać w miarę rozsądną jakość? Macie może kontakty do sklepów internetowych, które łączą sprzedaż płytek łazienkowych z projektami aranżacji?

wiesław11

Posty: 2

 
Fajne są płytki lapatto. Nierówna i błyszcząca powierzchnia jednocześnie. Taki efekt postarzenia uzyskujesz w łazience. Wygląda super. Mam u siebie i wielu znajomych również z podobnego pomysłu chce skorzystać.

Sebo

Posty: 12

 
Zwróć uwagę na nasiąkliwość płytek. Niski poziom nasiąkliwości jest wręcz niezbędny w łazience. No i nie żałuj kasy na montażu. Chodzi tutaj głównie o szczelność.

bejbee45

Posty: 11

 
Zalecam już po montażu płytek nakładać zawsze kapcie z miękką podeszwą. Wiele osób zapomina również o aspekcie monitorowania płytek łazienkowym pod względem chemicznym. W łazience detergenty to norma, więc płytka musi pewne obciążenie chemiczne po prostu wytrzymać.

pawel253

Posty: 3

 
Moim zdaniem warto zainwestować w płytki, które z powodzeniem imitują inne materiały, chociażby beton oraz drewno. Akurat drewnopochodne płytki pięknie wyglądają na podłodze. Od razu masz cieplejszy klimat wykończenia pomieszczenia.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
W Trójmieście masz Bibliotekę Glazury do dyspozycji. Zainwestowałem u nich w płytki drewnopochodne, które bardzo ładnie wyglądają. Do tego w cenie płytek za darmo doszedł cały projekt łazienki bezpłatnie. Formaty płytek prawdopodobnie wszystkie do wyboru, chociaż wiele zależy od kolekcji. Mam płytki z Hiszpanii, w ogóle nie przepłaciłem. Posiadają również sklep internetowy iglazura24.pl.

Nikuś23

Posty: 16

 
Z doświadczenia powiem, że płytki łazienkowe układane w większych formatach znacznie szybciej doprowadzisz do porządku, ze względu na niewielką ilość przejść.

Marioleczka

Posty: 6

 

Брендинг в управлении маркетингом, А. В. Будник, Н. К. Моисеева, М. Ю. Рюмин, М. В. Слушаенко » Библиотека книг matskaroy В книге рассматриваются маркетинговые способы обеспечения деловой активности фирмы в условиях цикличности развития экономики. Основное внимание уделяется брендингу как современной технологии усиле